عمل بینی استخوانی بهتر است یا عمل زیبایی بینی گوشتی؟

بسیاری از افرادی که به دنبال انجام عمل بینی هستند، در مورد اینکه عمل زیبایی بینی استخوانی بهتر است یا گوشتی سوال می پرسند؟ واقعیت این است که اگر به یک جراح حرفه ای زیبایی مراجعه کنید، نه تنها شاهد زیبایی عمل بینی گوشتی یا استخوانی خودتان خواهید بود، بلکه حتی می توانید از بروز مشکلات تنفسی نیز پیشگیری کنید؛ اما باز هم عمل جراحی زیبایی بینی گوشتی نسبت به عمل جراحی زیبایی بینی استخوانی چالش هایی را به همراه دارد. با ما همراه باشید تا بیشتر با این دو سبک از عمل جراحی زیبایی بینی آشنا شوید.

عمل بینی استخوانی بهتر است یا عمل زیبایی بینی گوشتی؟

عمل بینی استخوانی چیست؟

عمل بینی استخوانی یکی از عمل های جراحی زیبایی است که به صورت روتین انجام می شود. افرادی که بینی استخوانی دارند، معمولا شاهد یک قوز روی بینی خودشان هستند. این افراد پره های بینی کوچکی دارند؛ اما قوز بینی آن ها می تواند باعث کاهش زیبایی چهره آن ها شود. عمل زیبایی بینی استخوانی می تواند سادهتر از عمل زیبایی بینی گوشتی و غضروفی انجام شود؛ اما به هر حال برای اینکه نتیجه خوبی از این عمل بینی ببینید، باید نزد یک جراح خوب بروید.

عمل زیبایی بینی گوشتی چیست؟

عمل زیبایی بینی گوشتی یکی دیگر از سبک های عمل جراحی زیبایی بینی است. در این سبک بینی های گوشتی و پره های بزرگ آن ها جمع می شوند. میزان استخوان در بینی گوشتی کمتر است. به همین خاطر، بیشترین تمرکز در عمل بینی گوشتی روی پره ها و گوشت اضافه ای است که در بینی وجود دارد. افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، معمولا پره های بینی بزرگی دارند. 

عمل زیبایی بینی گوشتی

کدام عمل جراحی نتیجه بهتری دارد؟

حال که با عمل بینی گوشتی و استخوانی آشنا شدید، شاید این سوال برای شما مطرح شود که کدام عمل جراحی زیبایی بینی نتیجه بهتری دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که همه چیز به جراح زیبایی بینی شما بستگی دارد. برخی از جراحان به دلیل داشتن تخصص کافی، حتی می توانند گوشتی ترین بینی ها را به شکل بسیار جذاب عمل کنند؛ اما برخی از پزشکان به دلیل نداشتن تخصص کافی، حتی نمی توانند بینی های استخوانی را به بهترین شکل عمل کنند.

البته نباید از این موضوع غافل شد که عمل بینی گوشتی کمی چالش برانگیزتر است. چون به هر حال باید پره ها کوچک شوند و از طرفی نیازی به کوچک کردن استخوان و ... نیست. با این حال بهترین جراح زیبایی بینی در تهران می تواند با بررسی دقیق بینی گوشتی، بهترین روش را برای جراحی آن در نظر بگیرد.

دکتر عباس نوروزی؛ بهترین دکتر زیبایی بینی در کرج

اگرچه یکی از اهداف مهم برای انجام عمل زیبایی بینی، رسیدن به زیبایی چهره است؛ اما نباید این موضوع بهانه ای برای بروز مشکلات بعدی در سیستم تنفسی فوقانی باشد. مراجعه به بهترین دکتر زیبایی بینی در کرج، به شما کمک می کند تا از عوارض عمل زیبایی بینی بکاهید. دکتر عباس نوروزی به عنوان یکی از بهترین پزشکان در کرج، به شما کمک می کند تا از نتیجه نهایی عمل بینی گوشتی یا استخوانی خود، نهایت لذت را ببرید.