معرفی بهترین دکتر زیبایی بینی در کرج

این روزها عمل زیبایی بینی، به یکی از عمل های رایج زیبایی تبدیل شده است. هر روز افراد زیادی علاقه مند به انجام این عمل جراحی هستند تا زیبایی صورت و چهره خود را چندین برابر کنند. در این میان به مهم ترین چیزی که باید توجه داشت، مراجعه به بهترین دکتر زیبایی بینی در کرج است. چون به هر حال بینی به عنوان یکی از ارگان های اصلی در سیستم تنفسی به شمار می رود و بروز مشکل در آن، می تواند باعث ایجاد مشکلات زیادی در زندگی روزمره شود.

دکتر جراح بینی

چگونه بهترین دکتر زیبایی بینی در کرج را پیدا کنیم؟

برای انتخاب بهترین دکتر زیبایی بینی در کرج، احتمالا به تحقیق و بررسی بیشتری نیاز دارید. سعی کنید که قبل از مراجعه به یک پزشک، در مورد کارهای قبلی، میزان رضایت مراجعین قبلی و ... توجه بیشتری داشته باشید. در ادامه به سه نکته مهم که برای انتخاب بهترین دکتر و جراح زیبایی بینی کمک می کنند، اشاره می کنیم.

1.     مقایسه نمونه کارها با نمونه کارهای دیگر جراحان

حتما نمونه کارهای عمل بینی جراح زیبایی بینی را بررسی کنید. معمولا این نمونه کارها در مطب های پزشکان، صفحات مجازی آن ها و یا حتی اینترنت قابل مشاهده اند. با بررسی نمونه کارهای جراحی زیبایی بینی گوشتی و استخوانی، متوجه کیفیت کار جراح زیبایی بینی خواهید شد.

2.     مراجعه به مطب و بررسی شرایط کار

اگر می خواهید در مورد شرایط کار و نحوه عمل جراحی زیبایی بینی پزشک اطلاعات کسب کنید، حتما به مطب پزشک مراجعه کنید. بهترین دکتر زیبایی بینی در کرج، نه تنها به مراجعین خود احترام می گذارد، بلکه بهترین شرایط را در مطب خود فراهم می کند.

3.     نظرسنجی از دیگر مراجعین پزشک

اگر به صورت حضوری به مطب مراجعه می کنید، احتمالا با افراد زیادی برخورد می کنید که عمل زیبایی بینی خود را نزد آن پزشک انجام داده اند. در این صورت می توانید با مراجعین پزشک در ارتباط باشید و در مورد میزان رضایت آن ها سوال بپرسید. البته در سایت های اینترنتی مختلفی نیز امکان شرکت و مشاهده نظرسنجی برای هر جراح زیبایی بینی وجود دارد. 

عمل زیبایی بینی در کرج

 

دکتر عباس نوروزی؛ متخصص و جراح زیبایی بینی در کرج

حال که با سه نکته مهم برای تشخیص بهترین دکتر زیبایی بینی در کرج آشنا شدید، احتمالا می خواهیم که به شما یکی از بهترین پزشکان را برای جراحی بینی گوشتی و استخوانی معرفی کنیم. دکتر عباس نوروزی، متخصص جراحی بینی استخوانی و گوشتی در کرج، به شما برای رسیدن به نتیجه ایده آل پس از جراحی زیبایی بینی کمک می کند.

متاسفانه، برخی از خانم ها و آقایان پس از انجام عمل زیبایی بینی احساس خوشایندی ندارند. این افراد یا با تنگی نفس مواجه می شوند یا اینکه از ظاهر بینی خود رضایت کامل ندارند. دکتر عباس نوروزی با فراهم کرد بهترین شرایط جهت جراحی زیبایی بینی، بینی خانم ها و آقایان را به صورت طبیعی جراحی می کند. در این صورت هم نتیجه نهایی جراحی زیبایی بینی بسیار زیباست و هم افراد دیگر شاهد عوارض جراحی زیبایی بینی نخواهند بود. 

عمل بینی استخوانی بهتر است یا عمل زیبایی بینی گوشتی؟

بسیاری از افرادی که به دنبال انجام عمل بینی هستند، در مورد اینکه عمل زیبایی بینی استخوانی بهتر است یا گوشتی سوال می پرسند؟ واقعیت این است که اگر به یک جراح حرفه ای زیبایی مراجعه کنید، نه تنها شاهد زیبایی عمل بینی گوشتی یا استخوانی خودتان خواهید بود، بلکه حتی می توانید از بروز مشکلات تنفسی نیز پیشگیری کنید؛ اما باز هم عمل جراحی زیبایی بینی گوشتی نسبت به عمل جراحی زیبایی بینی استخوانی چالش هایی را به همراه دارد. با ما همراه باشید تا بیشتر با این دو سبک از عمل جراحی زیبایی بینی آشنا شوید.

عمل بینی استخوانی بهتر است یا عمل زیبایی بینی گوشتی؟

عمل بینی استخوانی چیست؟

عمل بینی استخوانی یکی از عمل های جراحی زیبایی است که به صورت روتین انجام می شود. افرادی که بینی استخوانی دارند، معمولا شاهد یک قوز روی بینی خودشان هستند. این افراد پره های بینی کوچکی دارند؛ اما قوز بینی آن ها می تواند باعث کاهش زیبایی چهره آن ها شود. عمل زیبایی بینی استخوانی می تواند سادهتر از عمل زیبایی بینی گوشتی و غضروفی انجام شود؛ اما به هر حال برای اینکه نتیجه خوبی از این عمل بینی ببینید، باید نزد یک جراح خوب بروید.

عمل زیبایی بینی گوشتی چیست؟

عمل زیبایی بینی گوشتی یکی دیگر از سبک های عمل جراحی زیبایی بینی است. در این سبک بینی های گوشتی و پره های بزرگ آن ها جمع می شوند. میزان استخوان در بینی گوشتی کمتر است. به همین خاطر، بیشترین تمرکز در عمل بینی گوشتی روی پره ها و گوشت اضافه ای است که در بینی وجود دارد. افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، معمولا پره های بینی بزرگی دارند. 

عمل زیبایی بینی گوشتی

کدام عمل جراحی نتیجه بهتری دارد؟

حال که با عمل بینی گوشتی و استخوانی آشنا شدید، شاید این سوال برای شما مطرح شود که کدام عمل جراحی زیبایی بینی نتیجه بهتری دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که همه چیز به جراح زیبایی بینی شما بستگی دارد. برخی از جراحان به دلیل داشتن تخصص کافی، حتی می توانند گوشتی ترین بینی ها را به شکل بسیار جذاب عمل کنند؛ اما برخی از پزشکان به دلیل نداشتن تخصص کافی، حتی نمی توانند بینی های استخوانی را به بهترین شکل عمل کنند.

البته نباید از این موضوع غافل شد که عمل بینی گوشتی کمی چالش برانگیزتر است. چون به هر حال باید پره ها کوچک شوند و از طرفی نیازی به کوچک کردن استخوان و ... نیست. با این حال بهترین جراح زیبایی بینی در تهران می تواند با بررسی دقیق بینی گوشتی، بهترین روش را برای جراحی آن در نظر بگیرد.

دکتر عباس نوروزی؛ بهترین دکتر زیبایی بینی در کرج

اگرچه یکی از اهداف مهم برای انجام عمل زیبایی بینی، رسیدن به زیبایی چهره است؛ اما نباید این موضوع بهانه ای برای بروز مشکلات بعدی در سیستم تنفسی فوقانی باشد. مراجعه به بهترین دکتر زیبایی بینی در کرج، به شما کمک می کند تا از عوارض عمل زیبایی بینی بکاهید. دکتر عباس نوروزی به عنوان یکی از بهترین پزشکان در کرج، به شما کمک می کند تا از نتیجه نهایی عمل بینی گوشتی یا استخوانی خود، نهایت لذت را ببرید. 

 

 

برای رضایت از جراحی زیبایی بینی با این جراح آشنا شوید.

یکی ازروش های جراحی زیبایی بینی، روش اولیه است که به دو صورت باز و بسته انجام میشود.روش جراحی زیبایی بینی ثانویه و جراحی بینی پر کننده نیز از روش های دیگر جراحی است ؛که به توضیح و کاربرد هر کدام خواهیم پرداخت.

روش جراحی بینی اولیه: این روش به دو صورت عمل باز و بسته انجام میشود .

روش جراحی باز: این روش پرکاربرد ترین روش جراحی زیبایی بینی می باشد..این روش برای رفع آسیب دیدگی،و جراحی زیبایی بینی انجام می شود. در این روش پزشک بینی میتواند با بررسی آناتومی بینی هر شخص ، به تغییر شکل بینی و رفع مشکلات تنفسی بپردازد.

روش جراحی بسته: این روش از جراحی زیبایی بینی کاربرد کمتری نسبت به روش باز دارد . برای رفع ایرادات کوچک و غیر ضروری بکار برده می شود. همچنین در این روش، تغییرات خیلی کمتر از روش باز است.

جراحی بینی ثانویه: این جراحی بعد از عمل زیبایی بینی برای بار اول ؛ به علت آسیب دیدگی بعد از عمل و عدم رعایت توصیه های پزشک، عدم چسب زدن صحیح ، تصادف یا جراحی نامناسب توسط جراح ؛انجام می شود. به جراحی ثانویه ترمیم نیز می گویند.

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی پر کننده:در این نوع روش جراحی با استفاده از ژل یا فیلتر انجام میشود. معمولا با تزریق ژل اقدام به صاف کردن،پر کردن،تغییر زاویه،کوچک تر کردن یا متقارن کردن دو سوراخ بینی استفاده می شود.

فواید جراحی بینی چیست؟

رفع مشکلات تنفسی، رفع مشکلات مادرزادی، رفع آسیب دیدگی در اثر تصادف و حادثه ،برداشتن پولیپ، افزایش اعتماد به نفس و رضایت از چهره بعد از عمل زیبایی بینی خود، تعادل چهره به علت مناسب بودن بینی می باشد.

چگونه میتوانیم جراح زیبایی حرفه ای را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب جراح بینی ماهر باید تحقیقات لازم را انجام دهید.برای تحقیق کردن میتوانید از بیمارانی که قبلا جراحی انجام داده اند پرس و جو کنید.

ولی ما به شما پزشکی را معرفی میکنم، که بسیار تخصصی در این زمینه می باشد. و هرگز در این زمینه تا به حال سو استفاده ای انجام نداده ؛و با روح و روان بیماران و زیباجویان برای کسب منفعت شخصی بازی نکرده. بلکه با بررسی دو جانبه سلامت و سلیقه شما،با شما  به توافق می رسد. جراحی هایی که ایشان تا به حال انجام داده است اولین و مهم ترین چیز سلامت بیمارو رضایت او است. ایشان دکتری،جز آقای دکتر عباس نوروزی نیست. 

بیماران و زیباجویان محترم با انتخاب بهترین جراح بینی رضایتخود را برای بعد از عمل تضمین کنید

وظایف جراح بینی چیست؟

 

وظیفه جراح زیبایی شناسایی مشکلات تنفسی و ظاهری می باشد. همچنین دقت به خواسته بیمار، و بررسی کردن خواسته بیمار از لحاظ سلامتی، ؛جز یکی از وظایف جراح زیبایی است. علت بررسی این است که گاهی خواسته بیمار ممکن است سلامتی او را تهدید کند.جراح بینی برای بینی شما طراحی خاص چهره خودتان را با رضایت شما و مهارت خودش انجام دهد. مهم ترین وظیفه ی جراح بینی تحت هر شرایطی سلامت بیمار می باشد.

 

ما به شما پزشکی را پیشنهاد می دهیم که حتی فراتر از شما به فکر سلامتی شما و رضایت شما است.برای همین بیشترین تلاش خود را چه قبل جراحی چه حین جراحی وچه بعد جراحی انجام می دهد. جراح بینی برای بهبودی هر چه بیشتر بیمار تلاش و پیگیری های لازم را انجام می دهد. چون رضایت شما برای خشنودی خودش لازم و مهم است.این ویژگی ها فقط برای دکتر عباس نوروزی می باشد ؛این جراح بینی با وظیفه شناسی و وجدان انسانی توانسته رضایت بسیاری از بیماران را به دست بیاورد.

عمل بینی

 

بررسی توسط جراح بینی

 

چگونه بهترین جراح بینی را شناسایی و انتخاب کنیم؟

 

شما میتوانید با مراجعه حضوری به مطب جراح بینی، با دیدن نمونه کار های قبل و بعد از عمل ،حرفه ای بودن جراح بینی را تشخیص دهید. همچنین اطلاعاتی را که از جراح زیبایی و مشاوره هایی که به شما میدهد بدست می آورید؛ می توانید تصمیم خود را قطعی کنید ؛عمل زیبایی بینی خود را با خیال راحت انجام دهید. ولی ما برای شما این کار را کرده ایم ؛و بهترین جراح بینی را برای شما انتخاب نموده ایم؛ تا شما بتوانید راحت تصمیم خود را بگیرید . ما مطمئن هستیم بهترین تصمیم را خواهید گرفت. چون با استفاده از روش رینوپلاستی جراحی می کند. شما میتوانید با خیال راحت به مطب دکتر عباس نوروزی جراح زیبایی سر بزنید.همچنین با دیدن نمونه ها و رضایت بیماران تصمیم قطعی خود را برای انتخاب پزشک زیبایی بینی بگیرید.

 

علت محبوب و نامدار شدن دکتر و جراح زیبایی چست؟

 

هر پزشکی دوره هایی برای تخصص زیبایی ،و تحصیل می گذراند .و در ابتدای کار به یادگیری علم مشغول می شود. بعد از آن با توجه علم و تجربه هایی که یادگرفته شروع به جراحی میکند.اما جراح هایی وجود دارند که برایشان رضایت بیمار مهم است. از ابتدای کار خود بیشترین تلاش خود را برای بهترین بودن انجام میدهند،که دکتر زیبایی، عباس نوروزی از نمونه جراحان قابل تحسین هستند.

 

زیباجویان عزیز لطفا با اطمینان خاطر عمل زیبایی بینی خود را به ما بسپارید.

عمل زیبایی بینی امروزه برای زیبا جویان مهمترین موضوعی است که دنبال میکنند ،ولی به شرطی که دکتر زیبایی برای این کار پیدا کنند. بعد از آن شروع به سنجش عمل زیبایی بینی دکتر مورد نظر کرده و بهترین تصمیم خود را بگیرند. احتمالا امروز بیشتر تحقیقات ما از جراح ها در اینترنت و شبکه های مجازی مختلف میباشد. از طریق دیدن نمونه کارهای قبل و بعد ، میتوان ماهر و حرفه ای بودن جراح زیبایی را از روی عمل زیبایی بینی مورد بررسی قرار داد.رضایت از عمل زیبایی بینی یکی از دغدغه های اصلی زیباجویان به شمار می رود. به آنها احساس زیبایی و عزت به نفس را میدهد . شاید همین موضوع باعث شود شخصی که از بینی خود ناراضی بوده و ناراحتی ایجاد کرده رفع شود.

رضایت بعد از عمل زیبایی بینی

رضایت بعد از عمل زیبایی بینی

            

چه ملاک هایی را باید در عمل زیبایی بینی در نظر بگیریم؟

فرم بینی شما زیبا جوی عزیز در عمل زیبایی بینی تاثیر زیادی دارد. چون با توجه به ایراداتی که در بینی وجود دارد عمل هر شخصی، طراحی فرم مورد نظر، خود آن شخص را دارد و برای همه یکسان نمی باشد.

باید هر پزشکی برای بیمار خود طراحی انفرادی و منحصر به خود آن شخص را اجرا کند . مثلا جراحی رینوپلاستی یا جراحی بینی آسیب دیده یا جراحی بینی استخوانی کاملا متفاوت و جدا از هم می باشد.

همچنین باید در عمل زیبایی بینی، طراحی فرم بینی ،به خواسته بیمار و انتظاری که از جراح برای فرم بینی بعد از عمل دارد توجه نمود . علت اینکار رضایت بیمار و پزشک از کار خود میباشد.

ما میخواهیم جراحی را به شما معرفی کنیم ،که شما را در روند عمل راهنمایی کند . شما میتوانید از خدمات قبل و بعد جراحی که حق طبیعی هر بیمار است، استفاده کنید. چون کوچکترین کم کاری از طرف جراحتان ،می تواند برای شما نگرانی ایجاد کند.

معرفی پزشک و جراح برای زیبا جویان

پیشنهاد ما برای شما زیباجویان عزیز دکتر عباس نوروزی است .

شما میتوانید با اطمینان خاطر از ایشان در مورد عمل های خود کمک بخواهید ،هر سوالی را که در ذهنتان است را بپرسید .راهنمایی های مورد نظر را جویا شوید ،تا این که با رضایت کامل از ایده ال هایتان بیرون بیایید. این رضایت شما باعث حال خوب خودتان و کمک به دیگران در انتخاب پزشک و راهنمایی آنها میشود. 

برای ارتباط می توانید از طریق لینک تماس با ما اقدام نمایید.